Lebeda jiří - Jureček David - Kudla Jiří (46min. Schrom Martin) - Václavík Tomáš

Rusňák Martin- 3min, Hoferek Josef- 35min, Martínek Michal- 64min.

Nahrávka na branku:

Kokošek Michal- 3min, Martínek Michal- 35min, Hoferek Josef- 64min.

Obdržené branky:

20min.,40min.,86min.

Statistiky:

Klokočov : Melč

Střely na bránu:         11:13 (6:7)

Střely mimo bránu:     7:8 (4:4)

Fauly:                        9:11 (6:7)

Rohové kopy:            6:11 (3:6)

Ofsajdy:                    3:2 (3:1)

Přímé kopy:               6:8 (4:3)

V sobotním odpoledni se odehrál zápas mezi druhým a prvním v pořadí okresní soutěže IV.třídy skupiny B,Hrál se pohledný fotbal z obou stran domácí těžily hlavně se standardních situací,ale kombinačně na tom nebyli špatně,vždy dotahovali vedení hostů a měli větší vůli po výhře nebo vyrovnaní.

Hosté nezačali špatně v třetí minutě po přímém kopu vstřelili branku Martinem Rusňákem a vypadalo na pohodové utkání,ale domácí srovnali po chybě obrany v čele s brankářem,hrálo se nahoru dolu a hosté opět vedli zásluhou Josefa Hoferka který si potáhl balon do střelecké pozice a zavěsil. Domácí se nevzdali a po přímém kopu srovnali před koncem poločasu, kdy obrovskou chybu udělal hostující brankář.

Druhý poločas se hrál ve vysokém tempu,ale chyběl klid na finální nahrávku,přesto se hosté ujali vedení po pěkné kombinaci zakončoval Michal Martínek,od té doby převzali iniciativu domácí,vypracovali si dvě stoprocentní

šance ,které zlikvidoval střídající brankář hostů.Kolem 75minuty zahráli hosté rukou v pokutovém území a měla být nařízena penalta,kterou rozhodčí nenařídil.Domácí pokračovali v náporu a dočkali se odměny v 86minutě,kdy opět po standardní situaci kdy hosté neuhlídali hostujícího útočníka,který ovšem stal v ofsajdové pozici,kterou rozhodčí neodpískal zřejmě za kompenzaci neodpískané penalty,jinak rozhodčí podal dobrý výkon a nemůžou si na něj stěžovat hosté ani domácí. Utkání dospělo do konce, které bylo vyrovnané a remíza byla spravedlivá,což ukazují i statistiky.

R.M.

-----------------------------------------------------------

Naši fotbalisté postoupili do finále poháru města Opavy, na jaře se utkají s Kozmicemi.

Střídaní:

46min. Kokošek Michal –Klein Michal

Střelci Branek:

6, 58 a 81 min - Rusňák Martin

26 a 76 min.- Martínek Michal

11 min - Stupeň Ondřej

17min - Jureček David

67min - Klein Michal

Penalty: 2:0 (1:0)

V sychravém počasí za neustálého deště se sněhem doprovázeno větrem se odehrálo fotbalové utkání v dobrém tempu a množstvím šancí na obou stranách. Domácí začali dobře a v11minutě vedli 2:0,hosté snižovali 13minutě,v 17minutě to bylo 3:1 v23minutě opět hosté snižovali na3:2,ale v26minutě opět přidali branku domácí,do konce poločasu už jen domácí zahazovali vyložené šance tak skončil první poločas 4:2.

Začátek druhého poločasu vypadal jako začátek prvního,domácí dali branku v 58minutě a hosté kontrovali v 60minutě,od té doby začali dávat branky jen domácí a hosté své dvě brankové příležitosti zahodili. Domácí ovládali hru a k tomu jim i přispěl hostující obránce,který se nechal vyloučit po druhé žluté kartě za slovní napadení rozhodčího,od té doby se domácí tlačili do zakončení a zahazovali své šance,hosté podnikali jen rychlé výpady většinou se špatnou finální přihrávkou. Domácí se prosadili ještě do konce druhého poločasu ještě třikrát a dovedli utkání do zdárného konce.

Domácí si své vítězství zasloužili hráli to co jim podmínky dovolili a byli ofenzívnější, škoda jen neproměněných šancí.

Hosté ukázali dobrou hru ale chybí jim více zkušeností některých hráčů, i tak se předvedli v dobrém světle a za jakéhokoli stavu chtěli hrát fotbal.

Obdiv zaslouží obě mužstva neboť v podmínkách v kterých se hrálo,dokázali hrát fotbal i když s velkým sebezapřením,neboť počasí bylo spíše zimní.

12-65 min.- Martínek Michal

31 min.- Rusňák Martin

85 min.- Hoferek Josef

Branky hostí:

35min. - vlastní

70min. - David Hanel.

Nahrávky na branky:

31-85 min.-Stupeň Ondřej

65min. -Hoferek Josef.

STATISTIKA:

VÁVROVICE : MELČ

Střely na bránu:          4:17 (1:9)

Střely mimo bránu:     3:6 (2:4)

Fauly:                         15:15 (9:7)

Rohy:                          2:5 (0:2)

Ofsajdy:                     2:8 (1:2)

Přímé kopy:               1:2 (0:0)

Žluté karty                 0:1 (Martínek)

Nedělní odpoledne přinesl fotbalový zápas mezi soupeři Vávrovic B : Melč,hrál se fotbal průměrného ražení ,domácí v prvním poločase spíše bránili nevýrazný tlak hostujícího týmu,který vyústil dvěma brankami.Domácí dosáhli také branky,po ne komunikaci obránce s brankářem si vsítili

vlastní branku. Hosté se přizpůsobili tempu domácích a tak se dohrával první poločas.

V druhém poločase přineslo do hry domácích střídaní, vzruch přinesl domácí útočník,který se snažil ohrozit hostující branku,ale byl na to sám.Hosté začali v tom samém tempu co předváděli ke konci prvního poločasu ,spíše se stáhli a nechali iniciativu domácím hráčům a spoléhali spíše na bréjkové situace dvě z nich přetavili v branky . Domácí hrozili nakopávanými míči na svého útočníka,který vsítil branku po chybě hostujícího obránce.

Hosté zahazovali šance ,buď trefovali tyče nebo všechny vychytal domácí brankář,který podal výborný výkon.

Domácí předvedli průměrný výkon bez valného efektu co týče ohrožení branky soupeře,stále chtěli hrát fotbal a hráli naplno až do konce utkání.

Hosté vyhráli zaslouženě ,sice nepodali oslňující výkon,ale proti domácím byli nebezpečnější v tahu na branku.

Nahrávky na Branky:

Churavý-16min, Mazánek-18min, Hoferek-45min, Martínek-70,73,90min.

Střídaní:

62min Churavý Lukáš - Václavík Tomáš,

69min Rusňák Martin - Jureček Jaroslav.

První poločas probíhal v celkové režii domácího týmu,hrála se pohledná kopaná z obou stran,domácí těžili hlavně z chyb hostující obrany,která nabízela domácím spoustu brankových příležitosti,které domácí využili jen z padesáti procent i tak jejich brankový učet narostl na pět vstřelených branek.Hosté působili fotbalově,ale jejich chyby v zadních řadách a dobrá kombinační hra domácích přinesla spíše exhibiční nádech tohoto utkání.

Druhý poločas domácí ubrali na tempu a brankový účet se zvedl jen o tři branky,ale i tak se domácí nemusí vůbec stydět za svůj výkon,pokračovali opět ve spalovaní stoprocentních brankových příležitosti a předvedli krásné kombinace ,za zmínku stojí branková situace ze 73min,kdy od středového hráče šel balon na nabíhajícího Michala Martinka,který poslal do šestnáctky hostu milimetrový pas na Ondřeje Stupně,který si vybral netradiční zakončení a krásně se položil do centru a nedal brankáři hostů žádnou šanci.

Hosté v závěru snažili vstřelit čestnou branku,obrana v čele s brankářem byli proti,vytěžili jen rohové kopy,které k brance nevedli a poslední hřebík do souhrnu brankového účtu jim zasadil i domácí v 90minutě.

Domácí předvedli výborný výkon a vstřelené branky a předvedená hra udělala domácím fanouškům radost,zaslouženě vyhráli.

Hosté předvedli také dobrý fotbalový výkon a snažili se hrát fotbal až do konce,ale doplatili na horší fyzickou kondici a totální selhaní obrané řady.

R.M.

------------------------------------------------------------------------------------------

Střídaní:

46 min.        Rusňák Martin  – Jureček Jaroslav

85 min.        Lebeda Jiří - Onderka Jaroslav

Ofsajdy: 2 : 1 (1:1)

První poločas začal náporem domácích hráčů,kteří hned v úvodu zahodili dvě brankové příležitosti,které si vytvořili nakopnutím míče na hrotového útočníka,který situace nevyřešil k brankovému efektu,poprvé ho vychytal hostující brankář Klein a poté minul branku. V prvním poločase se hrál ospalý fotbal z obou stran, domácí byli

aktivnější a nebezpečnější,ale jejich pokusy končili mimo branku,hosté dali branku po přímém kopu z první střeli na bránu potom se na malou chvíli chopili otěží a dosáhli druhé branky,jenom že bylo odmáváno sporné postavení mimo hru poté jejich hra upadla do stereotypu a nepřinášela vytoužené ovoce.

Druhý poločas se nesl v duchu prvního poločasu domácí se snažili o vyrovnaní byli aktivnější při hře do předu,ale žádný pohledný fotbal nepředvádělo ani jedno mužstvo.Vzrušení přinesl jen konec druhého poločasu,kdy hosté zahodili penaltový kop,poté domácí zmařili svou šanci na vyrovnání,balon směřoval do sítě a domácí útočník ve snaze ještě tečovat hlavou poslal míč mimo tři tyče Kleinovi branky,následně ještě přišli polo šance hostujícího mužstva ale ke kýženému výsledku to nevedlo a zápas dospěl ke svému konci.

Domácí tým předvedl dobrou defenzivní hru a hrozil zejména s rychlých přechodů do útoku hostující obraně tím působil problémy doplatil na špatně řešené zakončení.

Hosté nepředvedli oslňující výkon marně hledali recept na defenzívu domácích a přizpůsobili se pomalému tempu hrané domácím mužstvem, hráli bez myšlenky na přečíslení.

Střídaní:

74min Nimrichter Jiří -- Mazánek Jiří

-Ofsajdy: 2:5 (2:3)

V úvodních minutách zápasu si domácí vytvořily úvodní tlak a působili obraně hostů nemalé problémy, z toho si vypracovali první tutovou šanci,kdy se po zaváhání stoperů se řítil do šance domácí hráč a sám před brankářem vypálil brankovou střel, kterou brankář vytáhl reflexivním zákrokem na rohový kop. Další šance domácích na sebe ne nechala dlouho čekat opět zaváhaní hostujících stoperů a před brankou se zjevil domácí hráč, ale jeho šanci zmařil jeden se stoperů, který napravil své zaváhaní. Od 17minuty se osmělili i hosté, rychlé přechody do útoků začali dělat problémy domácí obraně během 15min se do otevřené obrany se třikrát řítili hostující hráči, ale všichni dali vyniknout domácímu brankáři. 32 minuta přinesla velké vzrušení, neboť hosté dosáhli branku, ale domácí pomezní rozhodčí odmával ofsajdové postavení. Do konce prvního poločasu se střídali polo šance na obou stranách k vstřelení branky to nevedlo, neboť pokusy o zakončení většinou mířili mimo tyče nebo do ruk oběma brankářům.

Do druhého poločasu nastoupili oba soupeři opatrněji než v úvodních 45minutách,hrálo se nahoru dolů bez vážnějšího ohrožení obou branek,brankovou situaci přinesla 67 minuta,kdy hostující obraně utekl po pravé straně Josef Hoferek a střílenou přihrávkou našel Martina Rusňáka a ten před brankářem usměrnil balon do sítě. Od této chvíle začali domácí hráči vystupňovat tlak na hostující obranu ta pracovala na hranici sebe obětovaní a pokusy domácích hráčů končili na jejich kopačkách nebo v náručí brankáře Michala Kleina,který několikrát své mužstvo podržel,hosté začali hrozit s rychlých brejků,ale jejich snažení končilo většinou mimo branku nebo na tyčích domácí branky. Postupem času domácí hráči začali být zbrklí, i když středová řada pracovala na velmi vysoké úrovni a zejména Zemborský se snažil vypracovat brankovou příležitost svým uměním, ke kýžené brance to nevedlo,zahrávalo se několik přímých kopů,které byli velmi nebezpečné,ale brankou neskončili.Vyrovnat mohli domácí v 88 minutě po zahraní standardní situace se na penaltě objevil nepokrytý domácí hráč,trefil jen břevno hostující branky . Hostující hráči vyhlíželi konec utkaní,který nastal 4minutý poté a hostující radost vypukla naplno.

Hrál se dobrý fotbal z obou stran na domácích hráčích bylo vidět,že hrají okresní přebor a jsou zvyklí na takové nasazení v těchto zápasech,zejména středová řada působila hostům velké problémy a naučené záběhy za obranu přinášelo své ovoce.

Hosté ukázali, že jsou schopni zahrát dobré utkaní s každým soupeřem hrozili zejména s rychlých přechodů,které byli velmi nebezpečné a soustředěnou obranou si do kráčeli k svému úspěchu.

23.9.2012

6. KOLO

TJ Sokol Sosnová : Tj Sokol Melč

Výsledek 0:4 (0:2)

Sestava :

Klein Michal (golman)

Lebeda Jiří - Jureček David - Kudla Jiří - Pavelek Tomáš.

Hoferek Josef - Stupeň Ondřej - Schrom Martin - Mazánek Jiří.

Rusňák Martin - Martínek Michal.

Branky:

28 min.--Martínek Michal ... nahrával: Mazánek Jiří.

40 min.--Hoferek Josef - penalta.

47 min.--Rusňák Martin - po chybě domácí obrany.

89 min. --Hoferek Josef - nahrával: Martínek Michal.

V úvodních 20 minutách se hrál fotbal nahoru dolu diváci viděli strhující tempo na obou stranách,domácí dvakrát za hrozili z pravé strany ale k přímému ohrožení branky to nevedlo,hosté se uchýlili k nákopům což nebyla správná cesta k ohrožení domácí branky. Od 18 minuty hosté začali hrát více po zemi ovládli hru a začali se rodit šance ,jednu z nich využili k první brance v utkání ,kdy po levé straně dostal po kombinaci balon Jiří Mazánek a pěkným centem našel Michala Martínka a ten se před otevřenou brankou nemýlil.

Domácí od té chvíle hrozily jen po ojedinělých rychlých akcí kdy hledali své hráče na hrotu,ale k přímému ohrožení hostující branky nedocházelo neboť všechny pokusy mířili mimo tři tyče nebo přímo do rukou brankáře Kleina, začali hrát na hraně faulu, hosté začali hrát kombinačně a byli častěji u balonu, druhá branka se zrodila po penaltě, kdy domácí hráč zahrál rukou ve vlastní šestnáctce po přímém kopu Jiřího Kudly, Josef Hoferek se při za hrávaní pokutového kopu nemýlil. Do šaten se odcházelo za stavu 0:2.

Druhý poločas začali domácí s odhodláním zvrátit výsledek na svou stranu,ale pohřbila je chyba v obraně, kdy rozehrávku napadl Martin Rusňák zmocnil se balonu a nedal brankáři domácích žádnou šanci. Hra se potom odvíjela v režii hostujícího celku. Celkem poklidný druhý poločas přinesl pár šancí na obou stranách,domácí hrozily z přímých kopů a rychlých brejků,dva přímé kopy vytáhl bravurně hostující golman Michal Klein, domácí střelec namířil přesně mezi spojnice branky, ale brankář hostů byl proti lvím skokem vytáhl střelu na roh. Hosté hrozily po kombinacích středem hřiště ale k dalším pohybu skore to nevedlo,celkem poklidný závěr až narušilo nečistá hra domácích a zbytečné oplacení hostů. V závěru vyšla hostům pohledná kombinace, kdy posledním kdo se dostal k míči byl Josef Hoferek a křižmou střelou se nemýlil a stanovil výsledek na konečných 0:4.

Hosté vyhráli zaslouženě předvedli se více ve fotbalovém světle, domácí doplatili na zbrklost a hrou na hranici faulu.

16.9.2012

5. KOLO

Zdravíme všechny fandy.

V pátem kole (15.9.2012) proběhlo velmi důležité utkání mezi domácim Melčem a hostujícími Štáblovicemi o špici tabulky. S prvni polovinou zápasu byl jednoznačně spokojenější Melč, když Martin Rusňák protlačil míč vedle levé tyče a Melč se dostal do vedení. Tudíž stav o poločase byl 1:0. V druhém poločase byl Melč zaskočen odpískaním standartní situace, která byla velmi špatně posouzená. S které domáci dostali vyrovnavací branku. I druhý gól hostí byl ze sporné ofsajdové pozice. Nic méně bojovníci Melčského týmu věřili v naději až do samotného konce a to se jim také vyplatilo. V 93´ vyrovnaly na 2:2.

Podívejte se co o nás napsali ...

14.9.2012

Zaspal někdo z vás ve sledování dění? To vůbec nevadí. Zde máte odkazy na první čtyři kola.

1. KOLO - Těškovice a Melč nastřílely osm branek.

2. KOLO - Trojlístek Melč, Štáblovice a Holasovice B v čele.