Obrana: Karel Palzer, Jureček David, Ondřej Stupeň, Tomáš Václavík.

Záloha: Michal Kokošek, David Staff, Jiří Mazánek, Josef Hoferek

Útok: Michal Martínek, Martin Rusňák.

Střídaní: 67min. Jiří Kudla za Jiřího Mazánka

Střelci: 11 min. Hoferek, 20 min. Kokošek, 28 min. Martínek , 60 + 65 min. Rusňák, 81 min. Stupeň (penalta)

Penaty: 1 (neproměněna)

Domácí začali  hrát od záčatku zápasu důrazně a napadali rozehrávku soupeře,čož se jim vyplatilo v 11 minutě, kdy pěknou kolmici poslal Martin Rusňák na Josefa Hoferka,který nedal brankáři hostů šanci a poprvé se měnilo skóre zápasu,domáci pokračovali ve své hře a po 20minutách to bylo 2:0, kdy se trefil Michal Kokošek a další branka na sebe nenechala dlouho čekat,svou příležitost proměnil Michal Martínek v 28 minutě.Hosté se snažili o kombinační fotbal,ale střídali se světlé i špatné okamžiky, vypracovali si jednu brankovou šanci,ale tu hostujicí útočník zahodil,tak se odcházelo na přestávku  po první půli za stavu 3:0.

Druhý poločas začali aktivně hrát hosté a obraz hry se změnil,domací se trochu zatáhli a spoléhali na brejkové situace,které využili v 60 a 65 minutě Martinem Rusňákem,který mohl vstřelit i další branku a uzavřít tím svůj hattrick,jenže to by musel své sólo dotáhnout do konce, i když obešel dva obránce i brankáře nedokázal své sólo dostat do branky hostů.Hosté prohrávali 5:0,ale svou hrou nutili domací k pozornému bránění i za cenu faulů, jeden z nich byl potrestán pokutovým kopem, domací branář Michal Klein tuto šanci na změnu skóre nedopustil a tak se dočkali domací ,kdy po faulu hostujicí obrany byl také nařízen pokutový kop, který Ondřej Stupeň s přehledem proměnil a uzavřel tím celkové skóre utkání na 6:0.

Domací přistoupili k utkání aktivně a první poločas diktovali hru a pouštěli soupeře k minimu šancí,druhý poločas nebyl tak aktivní a bylo vidět spousty nepřesností a faulů i tak si své vedení pohlídali a navýšili skóre a i když nastoupili s několika změnami v sestavě, nebylo to na jejich výkonu znát. Hosté předvedli bojovný výkon a snažili se hrát fotbal i za nepříznivého stavu, což zaslouží pochvalu,bohužel nevyužili své šance na změnu vývoje utkaní tak se to projevilo jejich prohrou.

TJ Sokol  Holasovice B : TJ Sokol Melč

1:9 (1:3)

Brankář : Gašparik Jakub

Obrana: Jiří Lebeda,Jiří Kudla,Ondřéj Stupeň,Lukáš Haferník.

Záloha: Michal Kokošek,David Staff ,Josef Hoferek,Michal Klein

Útok: Michal Martínek,Martin Rusňák.

Střídaní: 37min. David Jureček za Davida Staffa, 70min. Tomáš Václavík za Michala Martínka

Střelci: 1 min. Michal Kokošek, 10 min. Michal Klein, 19+84 min. Josef Hoferek,

60 min.+83 min. Martin Rusňák, 63 min. Lukáš Haferník, 66 + 67min.  Michal Martínek

Střely druhý poločas: 16 střel z toho 5 mimo

Rohové kopy: 5 rohů z toho 2 první poločas 3 v druhém poločase.

Fauly: 12 faulů z toho 5 v prvním poločase + 7 v druhém poločase

Přímé kopy: 5 přímých  kopů v prvím poločase 4 a v druhém poločase 1

Zápas v Holasovicích se odehrál na dobrém terénu, i když celý den propršelo měli domací  hřiště v pořádku tak nic nebránilo aby zápas  mohl začít. Lépe vstoupili do utkání hosté, po rychlých přechodech vedli hosté v 19minutě 3:0 a mohli kontrolovat vývoj utkání, jenže  v zápětí přišel kontr domácích a ti snížili na 1:3, od té doby až do konce poločasu převzali iniciativu a tlačili se do zakončení,hosté se zatáhli místo toho ,aby hráli aktivně  a vnutili domacím svůj styl hry. Zcela podlehli hře domacích,tak dospěl zápas do poločasu.

Druhý poločas začali hosté opět hrát aktivně,začali napadat rozehrávku domácích a to vedlo k úspěchu. Po 15minutách druhého poločasu ,kdy domacím došly síly si hosté kráčeli k navyšení  vstřelených branek a v pohodě kontrolovali vývoj utkání, celkové  skóre se po 90 minutách uzavřelo na 9 vstřelených brankách a hosté spokojeně odjížděli domů. Domací předvedli hlavně v prvním poločase kombinační hru,ale jen díky tomuže hostujicí celek se přizpůsobil jejich hře a nechával dostatek prostoru pro tuto kombinaci.V druhém poločase odpadli fyzicky, tak byla jen otázka kde se golový účet v jejich brance zastaví. Hosté začali aktivně,ale zcela nepochopitelně  od 20minuty začali hrát pasivní hru, což se k jejich hře vůbec nehodí a dělají si tím svým způsobem ostudu.Druhý poločas byl z jejich strany už lepší, vrátili se k aktivní  hře, ke které ji pomohl soupeř neboť fyzicky odpadl a hosté si dokráčeli k zaslouženému vítezství.

TJ Sokol Těškovice : TJ Sokol Melč

1:1 (0:1)

Brankář : Gašparik Jakub

Obrana: Jiří Lebeda, David Jureček, Ondřéj Stupeň, Tomáš Václavík.

Fauly: 12 faulů, 5 v prvním poločase a 7 v druhém poločase

V Těškovicích se sehrálo další utkaní a domací mužstvo mělo výhodu svého hřiště ,které je jako jediné umělého charakteru a bylo to znát ,že je to obrovská výhoda neboť ostatní mužstva na to nejsou zvyklá.Domací začali náporem, ktrerý se ukázal jako planý, po deseti minutách začali hrát i hráči hostujicího mužstva a byli nebezpečnější co se týče ohrožení branky jejich kontry vyústili k faulu domací obrany a byl nařízený pokutový kop,ke kterému se postavil Josef Hoferek a svůj pokus poslal k pravé tyči,ale domací brankář vystihl směr kopu a střelu vyrazil, na dorážku Martina Rusňáka už reagovat nestačil a hosté se ujali vedení,které udrželi ,až do konce prvního poločasu. Do Druhého poločasu udělal trenér domacích změny a na hřišti to bylo znát, domácí ovládli hru a tlačili hostujicí hráče na jejich polovinu a snažili se zakončovat z každé pozice .Hostujicí hráči se jen sporadicky dostávali k ohrožení domací branky a urputně bránili prostor před brankou a pomáhaly i fauly,aby odvrátili vyrovnaní,což se jim nepodařilo a po zahráním ruky v pokutovém území byla nařízena penalta ,domací hráč se nemýlil a bylo vyrovnáno.

Domácí se snažili rozhodnout  utkání ve svůj prospěch,ale naráželi na tvrdý odpor hostujicích hráčů,kteří doplatili na slabou lavičku nahradníků a nestačili vyměnit hráče ,kteří byli na pokraji svých sil. V závěru se dočkali své šance na změnu skóre i hostujicí hráči kdy po dlouhém pase na Martina Rusňáka se tento hráč dostal sám před domacího brankáře. Tento hráč byl však ještě ze zadu atakován, tak se jeho zakončení podařilo brankáři stečovat  a posléze i dohonit  před překročením brankové čáry, píšťalka sudího však zůstala hluchá a tak utkaní dospělo k závěru. Remíza byla spíše výhrou pro hostujicí hráče, kterým se podařilo sebrat první body domacím hráčům na jejich hřišti. Domácí předvedli pěknou kombinační hru ,která nepřinesla gólové vyustění ,kombinovali ve středu hřiště, k jejich škodě se ta hra nedostávala před hostujícího brankáře a s remízou nebyli určitě spokojeni. Hosté  byli nebezpečnější na brankové příležitosti,ale jejich hra byla čistě defenzivní a spoléhali na rychlé kontry a svou hrou si došli pro remízu,což určitě považují za úspěch, jejich hru ,ale kalily jejich verbální výjevy ,které doprovázely celé utkaní.

TJ Sokol  Melč :TJ Sokol Moravice

3:2 (0:1)

Obrana: Jiří Lebeda,Jiří Mazánek,Ondřéj Stupeň,Tomáš Václavík.

Záloha: Michal Kokošek,David Staff,Josef Hoferek,Michal Klein

Střídaní: 45min. Michal Klein za Michala Kokoška, 72 min. Jiří Kudla za Tomáše Václavíka,

32min.  Jiří Kudla za Davida Stafa

Střelci:  68min. Ondřej Stupeň, 89min. Martin Rusňák, 91 min. Josef Hoferek(penalta)

(červená karta: 1)

Domácí začali odhodlaně a chtěli potvrdit ,že právem jsou první v tabulce ,podle toho to vypadalo i na hřišti , neustále držení balónu , kombinační hra a vytváření brankových příležitostí,které bohužel zahazovali jako na běžícím páse,hosté urputně bránili a sporadicky se dostávali na soupeřovu polovinu,ke smůle domacích se jim vydařil jeden brejk a hosté se ujali vedení 0:1.Dále pokračovala ,až někdy profesorská hra domacích,ale ke kýženému úspěchu to nevedlo a poločas skončil vítězstvím hostů.

Druhý poločas tentýž obrázek jen domací už více nakopávali balóny na útočníky,ale úspěch jim to nepřineslo,hostujicí obrana i za cenu faulů odrážela jejich nápor a dalším brejkem se ujala vedení 0:2. Domácí zavřeli soupeře na jejich polovině a čas se chýlil  ke konci,v 68 min po závaru se do zakončení natlačil Ondřej Stupeň a snížil na rozdíl jedné branky.Neustálý nápor na hostující branku a špatné zakončení svazoval domacím nohy,ale v 78minutě si hostující obrana pomohla faulem a byl nařízený pokutový kop,který snajpr Michal Martínek trestuhodně zahodil. Domácí se nevzdávali a v 89minutě se dočkali vyrovnání ,kdy pohotově zakončoval Martin Rusňák se stavem 2:2 , ale domací mužstvo nebylo spokojeno a tlačilo se do šestnáctky soupeře,který nakonec udělal chybu a hostujicí hráč zahrál rukou a byl nařízen opět pokutový kop,ke kterému se postavil Josef Hoferek a svou střelou se nemýlil a zvrátil vedení  v 91 minutě na domací  stranu,zbytek nastaveného času se již nic neudálo tak domací po vydřeném vítězství mohli slavit další tři body do tabulky pravdy. Domací prokázali bojovnost a sílu ,která je hnala za vítězstvím až do samého závěru a ukázali mentalní sílu a hlad po bodech,která ji nakonec dovedla k otočení špatného vývoje zápasu. Hosté předvedli hru na bréjky ,sporadicky  se dostávali k míči a i za cenu faulů, přerušovali domácí nápor ale drtivý závěr byl nad jejich síly.

TJ Sokol  Štáblovice :TJ Sokol Melč

3:4 (2:0)

Sestava hosté:

Záloha: Michal Kokošek,David Staff,Josef Hoferek,David Jureček

Střídaní:  45min. Michal Klein za Michala Kokoška, 72 min.Jiří Kudla za Tomáše Václavíka,

86 min. Karel Palzer za  Davida Jurečka.

Střelci:

66min. Martin Rusňák, 73+79+81 min. Michal Martínek.

Přímé kopy: 4 přímé kopy v  druhém poločase

První poločas byl ve znamení říše propadáků pro hostující mužstvo, neboť domací byli jasně lepší, kontrolovali hru ,byli blíže ke vstřelení branky, což se jim podařilo v 15 minutě po chybě obrany. V čele s brankářem hostů, hosté pokračovali v nevýrazné hře, a přišel další trest v podobě obdržení druhé branky,kdy obránci nepohlídali domácí hráče , který na vrcholu pětky před brankářem tečovalpo autovém vhazovaní balón do hostujicí branky.Hosté ohrožovali branku jen sporadicky a jejich zakončení nebylo nebezpečné, tak se první poločas chýlil ke svému konci.

Druhý poločas hosté začali hrát aktivněji,ale přišel  v 55 minutě pokutový kop, který domací na dvakrát proměnili, od toho okamžiku se iniciativy ujali hosté, spřesnili hru a vytvářeli si větší tlak na domací branku, což se jim vyplatilo a v 66 minutě se jim podařilo snížit, kdy po závaru před brankou se nejlépe zorientoval Martin Rusňák, potom přišly  velké chvíle Michala Martínka ,který třikrát překonal domácího brankáře ,po standartních situacích téměř ze stéjného místa a téměř  totožnými střelami obrátil skóre zápasu. Hosté si vedení pohlídali do samotného závěru a už nepřipustili žádný zvrat.

Domací předvedli výborný  první poločas ,kdy kontrolovali hru a byli lepšími na hrišti,jejich smůla byla,  že nevydželi kontrolovat hru i v duhém polačase a spokojili se s vedením a potom fyzicky i psychicky odpadli a dovolili hostům totalní obrat.

Hosté v první poločase nehráli aktivně a doplatili na jejich ustrašenost a nedůraz,v druhém poločase ukázali ,že když se přidá na nasazení, jde hráž s každým a zvýtězit.

TJ Sokol Melč : TJ Sokol Sosnova

6:0 (3:0)

Obrana: Jiří Lebeda,Jiří Mazánek,Ondřéj Stupeň,Tomáš Václavík.

Záloha: Michal Kokošek,David Staff,Michal Martínek,Lukáš Haferník.

Útok: Josef Hoferek,Martin Rusňák.

Střídaní: 70 min. David Jureček za Lukáše Haferníka

Střelci:

3min. Haferník Lukáš, 21+49 min. Rusňák Martin, 29 min. Martínek Michal -penalta, 81min. Hoferek Josef,

85min. Jureček David.

Přímé kopy: 2 přímé kopy v prvním poločase

Domácí nastoupili v prvním jarním utkaní s dvěma posilami v základní sestavě a začali pěkně od podlahy, v 3minutě se ujali vedení a dále usilovali o navýšení skóre a to se jim podařilo v 21 a 29 minutě, dále kontrolovali hru a pokoušeli se o další branky,ale to se jim už do  poločasu  nepodařilo, v závěru poločasu zahrozili i hosté a to celkem třikrát, kdy měli jasné brankové příležitosti a k jejich smůle ani jednu nevyužili,domací úplně zapoměli kontrolovat hru v zadních řadách a dovolili hostům tyto nebezpečné výpady směrem k jejich brance.Do konce poločasu se skóre nezměnilo a odcházelo se do kabin za stavu 3:0.

Druhý poločas začali domací vlažně,ale navýšili vedení na 4:0 v 49 minutě,potom přišla hluchá pasáž z obou stran a domací jen kontrolovali své vedení a pokoušeli se navýšit své vedení několika pohlednými akcemi ,které nevedli  k žádné  změně skóre, hosté se jen sporadicky dostávali k ohrožení domácí branky,ale žádnou vážnou příležitost si nevypracovali a jen bránili svou branku od další pohromy to se jim nepodařilo a ještě inkasovali další  dvě branky  a  to v 81 a 85 minutě. Zápas dospěl do svého konce a to za jasné situace pro domací,kteří nepřipustili žádnou komplikaci. Domací jasně kontrolovali průběh utkání a nechali se soupeřem jen zaskočit u konce prvního poločasu a zaslouženě vyhráli. Hosté doplatili na svou nerozehranost a na neproměnění svých tří šancí.